Fotografie z cest po světě

Obrázky z Cestování světem

Cestování světem

Web o cestování pro cestovatele a zvědavce

Čt
17
Říj '13

Bruggy 2013

 

Bruggy 2013 – aktuální informace co se Vám mohou hodit

Parkování v Bruggách

Parkovat je nyní v podstatě nejlepší přímo vedle vlakového nádraží – komlex garáží – GPS: 51.197405, 3.220318  – (zastřešené přízemí a otevřené horní patro). Cena za auto/den 3,5 EUR. Lístek od parkování si vezměte k sobě a poté zamiřte na autobusové nádráží – zde Vám na informacích (budka u zastávek) vytisknou lístky na městkou dopravu zdarma (stačí jen sdělit počet osob v autě a ukázat parkovací lístek). Do centra až na náměstí Vás pak zaveze autobus (stejně tak i zpět).

 

Čerpací stanice

Na základě informací od místních buďte obezřetní, kde berete naftu nebo benzín. I zde již došlo ke zhoršení kvality – jak jsme byli upozorněni. Stanice, kde získáte kvalitní palivo jsou podle několika místních – Texaco, Shell, V8 (pozor ten je většinou na speciální předplacené karty nebo kreditkou) , pak ještě menší čerpačky power (na zeleném podkladu) a Total. U ostatních je to většinou nejistota, u stanic Lukoil jsme se setkali pouze s taktním mlčením…

 

Ceny nafty – benzínu

Nafta – místo od místa – nejdražší na dálnicích – rozmezí 1,33 – 1,46 EUR / litr

Natural 95 – stejné dle místa jako nafta – opět rozmezí 1,40 – 1,57 EUR /litr

 

Ostatní je většinou popsáno v předchozích článcích – pokud budete mít nějaký konkrétní dotaz, napište – rád zodpovím nebo předám místnímu kolegovi žádost o zjištění.

Ofline verze článku:

Komentovat »

Odpovědět

Blue Captcha Image Refresh

*