Fotografie z cest po světě

Obrázky z Cestování světem

Cestování světem

Web o cestování pro cestovatele a zvědavce

Ne
12
Zář '04

Reklamace (ne)delegáta v Novi Vinodolski

 

Reklamace (ne)delegáta v Novi Vinodolski

Jak jsem slíbil popíši zkušenosti z reklamace.

1. kolo reklamace

Po příjezdu se obracíme telefonicky na jednatelku. Paní Kellnerová je sladkost sama. To víte, že to vyřešíme. Jestli máte fotky, tak mi je hned pošlete. Do týdne je to vyřešeno. Ano máme pošleme. Takže posíláme.

Týden pryč, řešení žádné.

2. kolo reklamace

Telefonicky na jednatelku dotazuji, zda dostala doporučený dopis. Dle pošty určitě. Paní jednatelka neví, on totiž něco přebírá manžel a něco ona a jestli jí to nedal. A co prý bylo na adrese. Tak jí diktuji adresu co jsem od ní dostal. Ahá, to jste měl poslat přímo mě do rukou. Ok, dobře, takže pošlu ještě dnes. Áno, áno a nebojte to vyřešíme. Nebojím, jen si již nejsem tak jistej.

3. kolo reklamace

Další týden uplynul a nic se nekonalo. Jak je to možné, takže telefonicky dotazuji a prý nic nepřišlo, to je divné, když pošta mi ukazuje číslo zásilky a bylo převzato Vámi osobně, to my asi trochu lakujete ne? Nene, určitě to tu nemám. Nemůžete to poslat elektronicky. Ale samozřejmě, že mohu, nicméně jsem již naštván. Přesto posílám.

4. kolo reklamace

Další týden a žádné řešení. Takže to chce ostré lokty. Posílám doporučený dopis do rukou jednatelky. Sepisuji text a přikládám fotografie. Na závěr ještě větička, že pokud nebude toto řešeno, obracím se na Asociaci CK a bude dusno, budu žádat o prošetření a právní posudek a případný soud.

No, divili by jste se, ale za 3!!! dny mám odpověd. V dopise je složenka za nenaplněné služby delegáta. A dopis, kde je všechna vina svalena na nás, prý jsme se dost nesnažili. No je toto možné? Hodně si rozmyslím, zda s touto CK ještě někdy někam pojedu.

Ofline verze článku:

2 comments »

2 comments to “Reklamace (ne)delegáta v Novi Vinodolski”

  1. Cestování světem » Novi Vinodolski Říká:

    […] Od 16. hod sedíme u silnice. Počítáme, že autobus pojede z Pagu. Takže pokud neměl zpoždění nebo nepřijel dříve, tak okolo 18. hod by tu již mohl být. Zpoždění měl. Přijel až po desáté večer, ale přijel. Po návratu budeme toto reklamovat – o tom viz článek reklamace (ne)delegáta v Novim Vinodolski. […]

  2. Cestování světem » Reklamace zájezdu do Černé Hory Říká:

    […] pozn. Nejedná se o první reklamaci, kterou provádíme – viz. článek o reklamaci nedelegátky v Novi Vinodolski. […]

Odpovědět

Blue Captcha Image Refresh

*